Tıkanıklık Açma

Özel robotla kırmadan her türlü tıkanıklık itina ile açılır

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanımı gibi nedenlerle birçok kez giderlerde tıkanıklık açma sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç almakta zorlanılmaktadır. İster tuvalet ister mutfak gideri, isterde pimaş açma ve lavabo tıkanıklığı açma olsun, bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalıdır.Firmamız sizlere tüm tıkanıklık açma problemlerinize teknik personelimiz ve son teknoloji ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemini yapıyoruz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Firma olarak robotik cihazlarla ve kameralı sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. İstanbul il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık açma sorunlarını giderebilmekteyiz. Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamı ile görüntülenmektedir Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi alanında uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görüntülenmektedir

Tıkanık Sorunu Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık açarken ekiplerimiz hiçbir şekilde kırma işlemine girmemektedirler. Her genişlikteki gider borularını güvenli bir biçimde açmaktadırlar. Evlerde ve işyerlerinde bulunan tuvalet ve mutfak giderleri ya da yağmur suyu giderindeki tıkanıklıklar uzman ekiplerimizce ve deneyimli personelimizce son teknoloji cihazlarla açılmaktadır. Bütün tesisat ve giderlerde ortaya çıkan tıkanıklık açma sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Hemen Arayın