Vidanjör Hizmeti

Foseptik ve su çekimi, Atık su çekimi, Alt Yapı temizliği, Ev ve kanal tıkanıklığı açma, Katı atık çekimi, Sondaj çamuru, Atık su, Temiz su, Temel yağmur suları, vidanjör, acil vidanjör, vidanjör hizmetleri, esenyurt vidanjör, vidanjör firmaları, vidanjör kiralama, kiralık vidanjör, vidanjör istanbul, istanbul vidanjör, uygun vidanjör, yakın vidanjör, avcılar vidanjör, beylikdüzü vidanjör, özel vidanjör

İstanbul Avrupa Yakası Vidanjör, Vidanjör kiralama ve Vidanjörcü Arıyorsanız Hemen Ulaşın
Vidanjör, farklı sıvı ve çamur atıklarını bir pompa aracılığıyla mevcut tanker sistemine depolayarak, aktarılmasını sağlayan araçtır. Vidanjör hizmetleri ilk olarak madenlerde bulunan çamur ve bulamacın aktarım işlemi için kullanılıyordu ancak günümüzde, vidanjörler birçok alanda çeşitli atıkların aktarılmasında kullanılmaya başladı soylu vidanjör ve kuka olarak İstanbulun tüm ilçelerinde 7/24 Vidanjör Hizmeti vermekteyiz

Vidanjör Nedir?
Çalışma alanları olarak farklı çamur ve atıkların temizlenmesi, şebeke sistemlerindeki tıkanıkların ve sondaj işlerinden kalan su kalıntılarının vakumlanması, kanalizasyon sistemi olmayan yerlerdeki atıkların temizlenmesinde görev alır. Vidanjörler ayrıca temiz su transferi için de kullanılabilmektedir.
Vidanjör Çeşitleri Nelerdir? Kullanım alanları nereleridir?

Küçük, Standart Vidanjör Nedir?
#Soylu Mini Vidanjör Kuka Küçük, standart vidanjör; fosseptik çukurları ve kanallarda bulunan atıkları vakumlayıp, aktarmak amacıyla özel olarak tasarlanmış araçlardır. Bu araçların depolayabileceği atık miktarları diğer vidanjörlere oranla daha küçüktür. Bu tip vidanjörler günümüzde rahat kullanım alanları ve kiralama avantajından dolayı çevremizde sürekli aktif halde çalışmaktadırlar.

Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjör
Teleskopik emiş boomlu vidanjörler, fosseptik çukurlar ve kanallarda bulunan atıkları özel olarak tasarlanmış teleskopik boomları ile açarlar. Bünyesinde bulunan güçlü vakum ve basınçlı hava sayesinde tıkanıklığa neden olan atıkları sahip olduğu hazneye vakumlayarak, tank içerisindeki basınçlı hava sayesinde dışarıya hava ve su pompalayarak tıkanıkları giderebilir.